#16 2010-10-22 00:33:22

 QuicK

Administrator

23469308
Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2010-10-17
Posty: 37
Punktów :   

Re: Cześć

to 8 ... niepamietam kiedy to ylo ....masz sie tu nie udzielac , dla kazdej osoby z OS leci ban .

Offline

 

#17 2010-10-22 02:53:18

revo3i1/2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Cześć

Nie kasuj moich postów bo to nie ładnie.

Ja się nie udzielam ja tylko piszę, i żebyś nie czuł się poszkodowany za bana na serwerze to powodem jest złamanie regulaminu (patrz !rules) co uczyniłeś bluzgając na mnie (było mi bardzo przykro ).

PS. bany nie latają

Offline

 

#18 2010-10-22 07:35:20

.Stopro`

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Cześć

revo3i1/2 napisał:

Nie kasuj moich postów bo to nie ładnie.

Ja się nie udzielam ja tylko piszę, i żebyś nie czuł się poszkodowany za bana na serwerze to powodem jest złamanie regulaminu (patrz !rules) co uczyniłeś bluzgając na mnie (było mi bardzo przykro ).

PS. bany nie latają

Wypierdalaj, bo Ty wcale lepszy nie jesteś, jak wy mnie na serwie wczoraj wkurwialiście ?
Proste - Wy zaczynacie Ja kończę. ;]

Offline

 

#19 2010-10-22 17:22:20

revo3i1/2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Cześć

Fanta poproś Bercika o rangę "strażnik moralności" ale to w sumie dobrze, że nastąpiła u Ciebie tak diametralna przemiana.

Porównanie do Bercika mnie dotkneło w sumie dobrze, że nie bluzgał i nie spamił dużą niebieską czcionką na forum jak to niektóre dzieci potrafią robić w akcie złości i rozgoryczenia po wyrzuceniu z klanu, prawda Fanta? (nie musisz odpowiadać)

Pozwól, że ja skończę...

THE END



Ponieważ jestem autorem tematu "Cześć" to proszę go zamknąć, ponieważ robi się z tego

Offline

 

#20 2010-10-22 17:49:30

.Stopro`

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: Cześć

revo3i1/2 napisał:

Fanta poproś Bercika o rangę "strażnik moralności" ale to w sumie dobrze, że nastąpiła u Ciebie tak diametralna przemiana.

Porównanie do Bercika mnie dotkneło w sumie dobrze, że nie bluzgał i nie spamił dużą niebieską czcionką na forum jak to niektóre dzieci potrafią robić w akcie złości i rozgoryczenia po wyrzuceniu z klanu, prawda Fanta? (nie musisz odpowiadać)

Pozwól, że ja skończę...

THE END



Ponieważ jestem autorem tematu "Cześć" to proszę go zamknąć, ponieważ robi się z tego

Tak, revo. Widać, że Ty OS zarządzasz, nie liczysz się z Blizzem ?
Bercik, daj mi range..

Offline

 

#21 2010-10-23 00:21:57

revo3i1/2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-22
Posty: 3
Punktów :   

Re: Cześć

Nie wiem co masz na myśli pisząc "nie liczysz się z Blizzem?" jeżeli fakt moich sugestii dotyczących wywalenia Ciebie z klanu to dobrze wiesz czym były spowodowane i sam byś tak samo postąpił z klanowiczem. Chyba, że skakanie po dwóch klanach bez słowa wyjaśnienia itd. uważasz za normalne. Dobrze, że w takich sytuacjach przynajmniej niektórzy potrafią zachować się w porządku.

A co do zarządzania OS to masz racje jestem "Bogiem" serwera klanowego, głosowego, Kokos Cup i ślicznego loga mojego autorstwa (skromność) więc faktycznie jest to w dużym stopniu związane z OS. Nie sądze żeby ktokolwiek w OS miał mi to za złe nawet moge zaryzykować stwierdzeniem, że jest wręcz przeciwnie.
(ale sobie zrobiłem autoreklame xd )

Jeżeli jeszcze masz coś ciekawego do napisania to pisz, chętnie odpowiem Ci na nurtujące Cię pytania. No i zmieniam zdanie nie zamykajcie tematu!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.asgjunior.pun.pl www.bjjszczecin.pun.pl www.browarypark.pun.pl www.narutogiera.pun.pl www.naruto-rpg-gra.pun.pl